TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Kasım Koşusu’na Büyük İlgi

Atletizm Federasyonu tarafından organize edilen 10 Kasım Atatürk´ü Anma Koşusu, Ankara´da yapıldı.
10 Kasım Koşusu’na Büyük İlgi

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79. yıl dönümündeki 10 Kasım Atatürk’ü Anma Kros mücadelesi, başkent Ankara’da gerçekleştirildi. Küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde yapılan yarışlarda Türkiye’nin farklı bölgelerinden katılan atletler mücadele etti.

10 Kasım 2018 tarihinde Ankara´ da yapılan Kros Türkiye Şampiyonası Yıldız Erkekler de, İlimiz Merkez Hürriyet Ortaokulu 8.sınıf  öğrencisi Barış Turan, Türkiye 6.sı olmuştur.

Öğrencimizin başarısını paylaşmak üzere Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Kaflı, Okul Müdürü Rıza Boyraz ve Sporcu Barış Turan,  İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Sporcu ve okul müdürünün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Aslanoğlu,  sporcuyu yetiştirmede, başta okul müdürü ve emeği geçen öğretmenleri tebrik ederek, başarıların devamını diledi. Aslanoğlu başarısından ötürü sporcuyu çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi. Yaşar ÇİÇEK

10-12-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.