TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Çocuklardan Vali Osman Kaymak’a Anlamlı Ziyaret.

        23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Elti Hatun Anaokulu ve Elif Güntaş İlkokulu minik öğrencileri Vali Osman Kaymak’ı Makamında ziyaret ettiler.
23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Çocuklardan Vali Osman Kaymak’a Anlamlı Ziyaret.

         İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Elif Güntaş İlkokulu ve Elti Hatun Anaokulu   öğretmenlerinin de katıldığı ziyarette öğrencilerimiz Vali Osman Kaymak’a çiçek takdiminde bulundular. Öğrencilerle sohbet eden Vali Osman Kaymak, çocuklara pasta ikramında bulunarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı. Küçük öğrencilerimiz Vali Osman Kaymak’a 23 Nisan çocuk şarkısını söyleyerek teşekkür ettiler. Valimiz Osman Kaymak, Tunceli İlinin tanıtım haritasını eline alarak  öğrencilerle birlikte İlimizde bulunan doğal yaşam alanlarını ve tarihi yerlerini incelediler.

       Öğrencilere çeşitli hediyeler veren Vali Osman Kaymak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bayramlarını kutladı ve teşekkür etti. Yaşar ÇİÇEK  

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.