TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği’nden Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret

          Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Ali Özdemir ve Okul Aile Birliği Başkanı Hatice Aktaş, Hüseyin Ateş, Sibel Erdoğan ve Gülten Parlak Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’ya okullarının donanım sorunlarını çözdüğü için teşekkür ziyaretinde bulundular.
Atatürk Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği’nden Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret

           Okullarının onarılması ve donanımlarının yenilenmesinde çocuklarının daha iyi eğitim göreceklerine inandıklarını ifade Okul Aile Birliği Başkanı Hatice Aktaş, katkılarından dolayı Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’ya teşekkür ettiler.  

           Okul Aile Birliği Başkanı ve üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, "Amacımız, öğrencilerimizin daha çağdaş, daha güzel bir okulda eğitimlerini sürdürmelerini sağlamak. Bu konuda çalışmalarımız son hızla sürüyor. Atatürk Anadolu Lisesi okulumuz eski bir yapıya sahiptir onarım yapılarak yerine daha çağdaş bir okul yapılması için çalışma başlattık dedi."Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.