TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bedri Es Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezini Ziyaret

Elif Güntaş İlkokulu idareci ve öğretmenleri tarafından Bedri Es Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezini Ziyaret etti.
Bedri Es Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezini Ziyaret

Elif Güntaş İlkokulu müdürü Ali Ekber Küçük, okul rehber öğretmeni ve özel alt sınıf öğretmenleri tarafından rehabilitasyon merkezinde kalan iki öğrencisinin yaşam koşullarının gözlenmesi ve eğitmenlerinden bilgi alınması amacıyla Bedri Es Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinde bir ziyaret  gerçekleştirdi.

Okul müdürü  Erdoğan Keskin, rehabilitasyon merkezindeki eğitimler ve uygulamalar hakkında bilgi verdi. Keskin “Çocuklara güler yüzlü olmak, psikolojik destek, toplumla barışık olmak, el becerilerini geliştirmek gibi eğitimler verilerek onlarında bu toplumun bir parçası olduğunu, onları topluma kazandırmak için ve toplumun birer ferdi olduklarını hissettirmek için ben ve öğretmen arkadaşlarım güler yüzlü bir eğitim veriyoruz” dedi. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.