TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“BENİMLE OKUR MUSUN?” PROJESİ BAŞLADI.

“BENİMLE OKUR MUSUN?” PROJESİ BAŞLADI.

       

ProjelerProjelerProjelerProjelerProjeler

            Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şubesi Ar-Ge Birimi tarafından hazırlanan “Benimle Okur Musun?” projesi Vali Yardımcısı Eşref Yonsuz, Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Yalçın Fırat ve Mehmet Aslan, Milli Eğitim Şube Müdürleri Vahap Doğan, Ercüment Mahmat, Metin Batur ve Gıyasettin Topuz ile öğrenci, öğretmen ve vatandaşların katılımlarıyla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bahçesinde başladı.

            Proje ile okuma kültürünün ve okumaya olan ilginin artırılması hedefleniyor. 3 gün boyunca sürecek olan projeyle öğrencilerin ve diğer her kesimden insanın kitap, dergi ve gazetelerle buluşması gerçekleştirilecek. Çay, su ve pasta ikramının da olacağı etkinlikle, insanlar bir yandan çayını yudumlarken bir yandan da ilgi duyduğu kitabı veya gazeteyi okuma imkânı bulacak.

            Proje kapsamında il merkezindeki bütün ilkokul, ortaokul ve liseler, belirlenen program çerçevesinde kitap okuma kampanyasına aktif olarak katılacaklar.  

 

            Özel Kalan Eğitim Kurumları, Halk Eğitim Merkezi, Halide Edip Kız Meslek Lisesi ve Tunceli Öğretmen Evi’nin katkı sunduğu proje 18.09.2014 tarihine kadar ziyaret edilebilecek. 

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.