TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘’ Bu Benim Eserim’’ Bilgilendirme Toplantısı

         Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve TÜBİTAK işbirliği ile ortaokul 5, 6, 7 ve 8.sınıf öğrencilerine yönelik olarak Matematik ve Fen Bilimleri alanlarında bu yıl onuncusu gerçekleştirilen ‘’Bu Benim Eserim’’ proje yarışması bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
‘’ Bu Benim Eserim’’ Bilgilendirme Toplantısı

         Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yalçın Fırat başkanlığında Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Merkez ve ilçe ortaokullarının Matematik ve Fen Bilimleri öğretmenleri katıldı.

         İl Çalışma Grubu üyesi Bilal Güçer tarafından proje yarışmasının amacı, örnek çalışmalar, proje hazırlama teknikleri ve başvuru süreci konularında sunum gerçekleştirildi.

       Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yalçın Fırat yaptığı konuşmada, öğrencilerimize yol gösterecek kişilerin danışman öğretmenler olduğunu, proje hazırlama konusunda öğrenciyle beraber hareket edilmesini, ona destek olunmasını, bu sayede öğrencilerin özgüvenlerinin gelişeceğini ve başarılarının artacağını söyledi.

         Soru cevap bölümünün ardından toplantı sona erdi.Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.