TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-Twinning Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından 02/01/2017 tarihinde bir E- Twinning bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
E-Twinning Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

İlimizdeki okulların,  yerel, ulusal ve uluslararası projelere katılımını teşvik etmek amacıyla, ERASMUS+ programına entegre edilmiş olan e-Twinning hakkında İngilizce öğretmenlerine yönelik olarak bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Cumhuriyet Ortaokulu konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda e-Twinning İl Koordinatörü Ogün DOĞAN DURĞUN tarafından e-Twinning  Portalına kayıt/ Partalı Kullanma/Proje Oluşturma/ Web 2.0 Araçları konularında bilgilendirme yapıldı. Birkaç Web 2.0 aracının uygulamalı olarak gösterildiği toplantıda öğretmenlerimiz e-Twinning’in ufuk açan dünyasına eğlenceli bir giriş yapmışlardır. Önümüzdeki süreçte toplantıya katılan tüm öğretmenlerimizin de desteği ile Tunceli’deki her bir okulun bir e-Twinning okulu olması ve Projeler üretmesi amacıyla çalışmalara devam edilecektir. 

05-01-201705-01-201705-01-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.