TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Öğretimde Yenilikçi Ödülleri Semineri Yapıldı

Eğitim ve öğretimde özgün, farklı ve modern uygulamaların ödüllendirilmesi, paylaşımın sağlanması, eğitim sistemine kazandırılması, motivasyonun ve kalitenin artırılması amacıyla yenilikçilik ödülleri dağıtılmaktadır.
Eğitim Öğretimde Yenilikçi Ödülleri Semineri Yapıldı

Bu program çerçevesinde 19-20 Nisan tarihlerinde Vali Mehmet Ali Türker İlkokulu konferans salonunda merkez ilçemizdeki bütün öğretmenlere AR-GE birimi tarafından eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı.  Toplantıda açılış konuşmasını yapan AR-GE Biriminden sorumlu Şube müdürü Baran Cengiz, öğretmenlerimizin bu çalışmalara katılımlarının önemli olduğunu ve bu konuda göstereceği ilgi ve hassasiyete inandığını belirtti.

İlimiz eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri il sorumlusu Erdem İgit öğretmenlerimizi eğitim öğretimde yenilikçilik ödüllerinin amaçları, kategorileri, rapor yazım esasları ve elektronik ortamda başvuru kriterleri ile ilgili bilgilendirdi. Soru cevap kısmından sonra toplantı sona erdi.

24-04-201724-04-201724-04-201724-04-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.