TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘Ekmek İsrafı’na Dikkat Çektiler.

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü’nün İlkokul ve Ortaokullar arası “Ekmek İsrafı” konulu şiir, resim ve kompozisyon yarışması ödül töreni  yapıldı.
‘Ekmek İsrafı’na Dikkat Çektiler.

Tunceli Halk Eğitimi Merkezi Salonu’nda düzenlenen ödül törenine,  Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Şube Müdürü Metin Batur, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen törende okulda meydana gelen ekmek israfının oranlığına ve yapılması gereken hususlar ele alındı. Milli Eğitim Müdürlüğü görevlileri, toplantıya katılan katılımcılara ekmek israfı ile alakalı bilgilendirme yapılarak öğrenciler tarafından günün anlam ve önemine ilişkin şiirler okundu ve ‘Ekmek İsrafı’na dikkat çekti.

İlkokul ve Ortaokullar arası “Ekmek İsrafı” konulu şiir, resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca ve salonda bulunan okul müdürlerinin elinden aldılar. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.