TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Bölgesel Çalıştayı Yapıldı

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (yeğitek) Ulusal Destek servisinin düzenlediği Erzincan il Millî eğitim müdürlüğü Ar-Ge biriminin koordine ettiği E-Twinning bölgesel Çalıştayı 30-31 Mayıs tarihlerinde Erzincan Simay Otel de yapıldı. 
eTwinning Bölgesel Çalıştayı Yapıldı

Çalıştayın açılışına Vali Yardımcıları Fatih Kaya ve Ahmet Türköz, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya Tekin, Müftü Vekili Harun Özkan, İl Millî Eğitim Şube Müdürleri, ulusal destek servisi yetkileri ve 9 ilden toplam 76  katılımcı öğretmenler katıldı.

İlimizden beş öğretmenin katıldığı çalıştayda iki gün boyunca e-Twinning nedir, e-Twinnnig Live, Twinspace, Web 2.0 araçları, Ödüllenme süreçleri/ kriterleri, Fatih projesinde e-Twinning Entegrasyonu, İnternet Güvenliği gibi konu başlıkları işlenmiştir. Çalıştayda ayrıca il koordinatörümüz Ogün Doğan tarafından Erasmus+ sunumu yapılmıştır. Ovacık Hoca Ahmet Yesevi Yatılı Bölge Ortaokulu’nun ortağı olduğu “ Çemberimde Gül Oya” Projesinin tanıtım standı da açılarak ilimize ait kültür öğeleri öğretmenimiz Hatice Kızılyel’in katkıları ile sergilenmiştir. Çalıştaya katılan diğer öğretmenlerimiz Berfin Doğan, Mustafa Kahraman ve Erdem İgit çevre illerden gelen öğretmenler ile birlikte geleceğe dönük olarak proje ortaklıkları kurmuş ve birer proje başlatmışlardır.

06-06-201606-06-201606-06-2016

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.