TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışması

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca genç nesillerin resim üzerinden gıda güvenliğine dair bilgi ve birikimlerini, beklenti ve hayallerini yansıtabilecekleri bir paylaşım platformu oluşturmak ve kamuoyunda gıda güvenilirliği ile ilgili farkındalıkları geliştirmek amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı ve proje sponsor kuruluşumuz Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) işbirliğinde ilkokul 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri için “Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışması” düzenlenmiştir.  
Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışması

Söz konusu yarışma sonucunda; Tunceli il birincisi Pertek Şehit Astsubay Gürsel Can İlkokulu öğrencisi Saruhan Tümer Şenol Vestel V TAB 7” Lite III Tablet, Kılıf ve Desibel Bluetooth  Kulaklık, il ikincisi Merkez Atatürk İlkokulu öğrencisi Irmak Polat  Vestel V TAB 7” Lite III Tablet, Kılıf ve il üçüncüsü Pertek Şehit Astsubay Gürsel Can İlkokulu öğrencisi Mehmet Efe Özer Desibel Bluetooth Kulaklık ödülü kazandılar. 

Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışmasında ilimizde dereceye giren öğrencilerimize Tunceli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Kaya, Tunceli İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Pertek Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür Vekili Kenan Güçlü ile öğrenci velilerinin katılımıyla öğrencilere ödülleri verildi. Yaşar ÇİÇEK

16-06-201616-06-201616-06-2016

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.