TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Sada Kur´an-ı Kerim’i Güzel Okuma Bölge Yarışması Yapıldı

         Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Anadolu İmam Hatip Liseleri öğrencileri arası ´Genç  Sada´ Kur´an-ı Kerim´i Güzel Okuma Yarışması sekiz il birincisi öğrencinin yarıştığı (Adıyaman, Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Şanlıurfa ve Tunceli) 4. Bölge Finali 26 Nisan 2015 tarihinde saat 10:00 da Pertek Termal Otelde Pertek Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü´nün koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.
Genç Sada Kur´an-ı Kerim’i Güzel Okuma Bölge Yarışması Yapıldı

         Yarışmaya Tunceli Vali Vekili Olgun Öner, Pertek İlçe Kaymakamı Memiş İnan, Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yusuf Akbaş, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, daire amirleri ve programı izlemek üzere Pertek, Tunceli ve Elazığ´dan çok sayıda halk programa katıldı.

        Yarışma öncesi konuşma yapan Tunceli Vali Vekili Olgun Öner bu yarışmanın kaybedeni olmaz bu yarışmaya iştirak eden bütün öğrencilerimiz gönüllerimizin kazananı olmuşlardır. Bu yarışmaya desteklerini esirgemeyen Tunceli Valisi Osman Kaymak ´ a Pertek Kaymakamı Memiş İnan’ a ve Belediye Başkanına teşekkür eden Tunceli Vali Vekili Olgun Öner bu yarışma için ilimizi uygun gören Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne, yarışmanın hazırlanmasında emeği geçen İl, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teşekkür ederek sözlerini tamamladı. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.