TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Ovacık İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca ile Şube Müdürü Sadık Şahin Ovacık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek ilçedeki okullarda incelemelerde bulundu. 
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Ovacık İlçesini Ziyaret Etti

Ovacık İlçe Milli Eğitim müdürü İsmail Cem Kızılyel tarafından karşılanan Ali Eyyüpkoca ziyarette, Ovacıkta yapılması planlanan yatırımlar, ilçenin TEOG sınavlarındaki başarısı, okulların donanım ihtiyaçları konularını görüştüler.

Bu kapsamda ilçe merkezindeki Şehit Cumhuriyet Savcısı Murat Uzun Ortaokulunda incelmelerde bulunan Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca 2016 yılı içerisinde yeni bir okul binasının yapımı için gerekli çalışmaların başlatılacağı bilgisini verdi. Ardından öğretmen ve öğrenciler ile sohbet eden Eyyüpkoca, Şube Müdürü Sadık Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Cem Kızılyel ile beraber Yeşil Yazı Hoca Ahmet Yesevi Yatılı Bölge Ortaokulu’nu ziyaret ettiler.

Okul ve pansiyonda incelemelerde bulunan Ali Eyyüpkoca, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öğretmenler ile bir süre yapılan sohbetin ardından öğretmen ve öğrenciler ile yapılan görüşmelerde sonra ilçeden ayrıldı. Yaşar ÇİÇEK

25-02-201625-02-201625-02-201625-02-201625-02-2016

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.