TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş Adamı Erdal Canpolat’tan Atatürk İlkokuluna Spor Malzemesi Yardımı

İstanbul da yaşayan Tuncelili iş adamı Erdal Canpolat İlimiz merkez Atatürk İlkokuluna Ziyarette bulanarak spor malzemesi yardımında bulundu.
İş Adamı Erdal Canpolat’tan Atatürk İlkokuluna Spor Malzemesi Yardımı

Daha önceden okulla irtibata geçerek okulu spor malzeme ihtiyacını gidereceğini belirten Erdal Canpolat kendi ilinde bulunan bir okuldaki çocukları mutlu etmenin sevincini yaşadığını belirtti. Yardım kapsamında branş topları, voleybol filesi,  top taşıma filesi, basketbol filesi, futbol, basketbol ve voleybol topu ve benzeri malzemeler okula teslim edildi.

          Okul Müdürü Nuran Ekrem, yardım kapsamında, voleybol topu, basketbol topu, voleybol filesi, masa tenisi filesi, badminton raketi ve benzeri spor malzemelerini okullarına kazandıran Erdal Canpolat’a teşekkür etti.

Spor malzemeleri teslimi sırasında okulda bulunan İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Mehmet Aslan Şube Müdürleri Gıyasettin Topuz, Metin Batur, okul müdürü Nuran Ekrem ve okul öğretmenleri Erdal Canpolat’a duyarlılığından dolayı teşekkür ettiler.Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.