TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Eğitimi

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Taner Aydın tarafından kurul üyelerine eğitim verildi.
İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Eğitimi

Eğitime; İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Gıyasettin Topuz, Nuri Gültekin, Zeynep Tekinoğlu, Nazım Özkan, Baran Cengiz, Sivil Savunma Uzmanı Sema Ekrem, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Taner Aydın, Makine Mühendisi Güzel Sağın, İnsan Kaynakları Şefi Zeynep Yakut ve Çalışan Temsilcisi Yaşar Çiçek katıldı.

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Koordinatör İş Güvenliği Uzmanı Taner Aydın tarafından, İş Sağlığı ve Güvenliği Kuralları hakkında yönetmelik kapsamında eğitim konuları ile ilgili kurul üyelerine eğitim semineri verildi.

Üyelerin; kurulun görev ve yetkileri mevzuatları, iş kazaları,  acil durumlar, meslek hastalıkları ve risk değerlendirmeleri gibi konularda verilen eğitimle bilgi sahibi olmaları sağlanmış, konu ile ilgili farkındalık yaratılmıştır. Yaşar ÇİÇEK

13-01-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.