TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karateci Sporcular Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Ettiler

Tunceli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü Karate öğrencileri, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ercüment Mahmat, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış Can ve Karate İl Temsilcisi Celal Cüvelek Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’yı makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.
Karateci Sporcular Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Ettiler

  Şanlıurfa ve Malatya İlinde yapılan Anadolu yıldızları yarı final karate şampiyonasında ilimiz Hak Eğitim Merkezi karate takımının da katılmış olduğu şampiyonada ilimizden erkek takımında Ercan Ayabil 1 birincilik, Berkay Kudak 50 kğ da 3 tane üçüncülük, Ali Cafer Kaya Yıldızlarda 2.lik, Düzgün Ali Çimen Yıldızlar grubunda 2.lik aldılar. Bayan takımımızdan Yaren Kılıç 35 kğ da 1 birincilik 1 de 2.lik, Sıla Cüvelek +50 kğ da 3.lük, Rojin Kalkan ise Anadolu yıldızlar grubunda 2.lik madalyasını alma başarısını gösterdiler.

 

Sporcular ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bütün sporculara başarıların devamını diledi. Aynı başarıyı derslerinde de göstermeleri konusuna vurgu yaptı. Sporcuları çeşitli hediye ile ödüllendiren Eyyüpkoca Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü ve Karate İl Temsilcisi Celal Cüvelek’e teşekkür etti. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.