TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından Okullara Spor Tesisi Yaptırıldı

          Tunceli Vali Yardımcısı Olgun Öner, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şefik Kara ile birlikte Spor Toto Teşkilatı Başkanlığınca finanse edilen Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan spor tesislerini incelemelerde bulundu.
Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından Okullara Spor Tesisi Yaptırıldı

            Vali Yardımcısı Öner, "Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve İlimiz Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı tarafından yapılan protokol karşılığı okullarımıza kauçuk basketbol ve sentetik çim saha yaptırıldı.  Bu tesisi ilimize kazandıran Köylere Hizmet Götürme Başkanlığı olmak üzere Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığına sporseverler adına teşekkür ediyoruz diye belirtti.

           Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliğince, Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi, Merkez Anadolu Lisesi bahçesine kauçuk basketbol ve sentetik çim saha yapıldığını belirten Öner, okullarımıza hayırlı olsun dedi. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.