TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Milli Eğitim Şube Müdürü Hıdır Güleç başkanlığında Mesleki ve Teknik Eğitim Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı. 
Mesleki Ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.

Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Arslan, Halk Sağlığı Şube Müdürü Kadir İşitmen, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Murat İl, Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü Şube Müdürü Hüseyin Gürboğa, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Haydar Durgun, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu. Lisesi Müdürü Selahattin Gök, Namık Kemal Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Murat Gündüz ve İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Erkan Eslek katıldı.

Milli Eğittim Şube Müdürü Hıdır Güleç açılış konuşmasında İlimizde istihdam konusunda sıkıntılar olduğu ve bazı alanlarda öğrenci olmadığı için kapandığını dile getirdi. Namık Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Gündüz ise İş Kur ile yürütülen görüşmeler artık gerçekleştirilmediği, yerel yönetim İş Kur Esnaf ve Sanatkârlar yeteri desteği görmediklerini söyledi. Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Yardımcısı Murat İl kendilerine resmi müracaat olması halinde Meslek Liselerine yönelik çalışmalar yapılabilir dedi. Görüş alış verişinin ardından toplantı sona erdi. Erdal DÜLGE 

09-02-201709-02-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.