TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Milli Birlik ve Kahramanlık” Konulu Kitap Okuma Yarışması Yapıldı

Orta Öğretim Genel Müdürlüğünün Liseler arası düzenlenen  “Milli Birlik ve Kahramanlık” konulu kitap okuma yarışması düzenlendi.
“Milli Birlik ve Kahramanlık” Konulu Kitap Okuma Yarışması Yapıldı

İlimizde Orta Öğretim okulları arasında düzenlenen “Milli Birlik ve Kahramanlık” konulu kitap okuma yarışmasında Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen komisyon tarafından belirlenen eserlerden “Esir Şehrin İnsanları- Kemal Tahir”, “Küçük Ağa- Tarık Buğra” en çok kitap okuyarak dereceye giren birinci Fen Lisesi öğrencisi Cevahir Erez, ikinci İbni-Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi üçüncü Semanur Şahiner Pertek İmamhatip Lisesi, Pülümür Gazi Lisesi öğrencisi Cansu Zehra Özyol ise dörüncü olmuştur.

“Milli Birlik ve Kahramanlık” konulu kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Aslanoğlu´ndan aldılar. Çalışmalarından dolayı öğrencileri ve okul idaraecilerini tebrik eden Aslanoğlu, öğrencilere bundan sonra düzenlenecek tüm yarışmalara katılmalarını isteyerek başarılarının devamını diledi.

Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen ödül törenine Müdür Vekili Mustafa Aslanoğlu, Şube Müdürleri Metin Batur, Nazım Özkan, Okul idarecileri ve öğrenciler katıldı. Yaşar ÇİÇEK 

24-04-201724-04-201724-04-201724-04-201724-04-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.