TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğü DynEd Toplantısı Yaptı

            Tunceli İl Millî Eğitim Müdürlüğünce 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında eğitim ve öğretim kalitesini artırmak amacıyla DynEd Yabancı Dil Öğretim toplantısı yapıldı. Toplantı 19 Şubat 2015 Perşembe günü Munzur Ortaokulu Toplantı Salonunda DynEd İl Koordinatörü Şube Müdürü Metin Batur başkanlığında, Munzur Ortaokulu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Özlem Dokumacı, merkez ilkokul, Ortaokul ve Lise Müdür Yardımcıları, Bilişim Teknoloji Öğretmenleri ve İngilizce öğretmenlerinin katılımları ile gerçekleştirildi. 
Milli Eğitim Müdürlüğü DynEd Toplantısı Yaptı

           Toplantıda konuşan DynEd İl Koordinatörü Şube Müdürü Metin Batur, Tunceli’de eğitim öğretim kalitesini artırmak, daha üst seviyelere çıkarmak amacıyla çalışmalar başlattığını, bugün de bu çalışmalar kapsamında DynEd Yabancı Dil öğretimi ile ilgili toplantıyı gerçekleştirdiklerini söyledi. Milli Eğitim bakanlığımızın hem Yabancı Dil Öğretim programları noktasında hem de yabancı dil öğretim uygulamaları kapsamında çalışmalar yapmamız gerekir diye belirten Batur, yine bu çalışmalar kapsamında 2014-2015 eğitim öğretim yılı boyunca il, ilçe, okul, sınıf ve öğrenci düzeyinde yapılacak çalışmaların planlaması yapılmaktadır söyledi.  

         Toplantıda daha sonra Munzur Ortaokulu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Özlem Dokumacı tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğünün, okul müdürlüklerinin, öğretmenlerin ve öğrencilerin yapacakları çalışmalar konusunda bir sunum gerçekleştirildi. Sonuç olarak Tunceli’de 2014-2015 eğitim öğretim yılı boyunca DynEd Yabancı Dil Öğretimi çalışmaları ile ilgili olarak gerekli çalışmaların yapılması, bu amaçla; öğretmen, öğrenci, sınıf, okul, il düzeyinde her türlü tedbirin alınması, yapılacak çalışmaların il, ilçe milli eğitim müdürlüğü yöneticileri, Maarif Müfettişleri ve okul yöneticileri tarafından titizlikle takip edilmesi karalaştırıldı. Özlem Dokumacı DynEd’le ilgili tüm dokümanlar Milli Eğitim Müdürlüğü Web Sayfasında yayımlanacaktır dedi. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.