TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık Müdürlüğü İş Birliği Protokolü İmzalandı

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl sağlık Müdürlüğü arasında İş Birliği yapılması için protokol imzalandı.
Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık Müdürlüğü İş Birliği Protokolü İmzalandı

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında ilimiz okullarında bulunan öğrenci, öğretmen, okul çalışanı, velilere yönelik koruyucu, eğitici ve tedavi edici hizmetleri sunmakla ilgili usul ve esasları kapsayan protokol imzalandı.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak,   İl Sağlık Müdürlüğü ile “İş Birliği” konusunda protokol imzaladık. Okullarımızda öğrencilerimize  sağlık bilincini kazandırmak, Sağlık Bakanlığı Kuruluşları ve Hizmet Birimlerinin görevleri konusuna duyarlı nesiller yetiştirmek için çalışmalar yapacağız. Bu ortaklığımız geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize hayırlı olsun dedi.

Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen protokol törenine Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, İl Sağlık Müdürü Sercan Özaydın, Sağlık Hizmetleri Başkanı Seda Güneşli Özdemir, Kamu Hastaneleri Başkanı Ali Hıdır Güneş, Kamu Hizmetleri Başkan Yardımcısı Hakkı Aktaş ve Milli Eğitim Müdürlüğü Ar Ge Biriminde Seda Öz katıldı. Yaşar ÇİÇEK

18-10-201818-10-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.