TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğünde İş Sağlığı Ve Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği bilgilendirme toplantısına Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Taner Aydın ve Kurul Üyeleri katıldılar.
Milli Eğitim Müdürlüğünde  İş Sağlığı Ve Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Nuri Gültekin, Zeynep Tekinoğlu, Nazım Özkan Sivil Savunma Uzmanı Sema Ekrem, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Taner Aydın İnsan Kaynakları Şefi Zeynep Yakut ve Çalışan Temsilcisi Yaşar Çiçek katıldı. 

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu doğrultusunda Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul/kurumlarında çalışanları kapsayan 2016 yılı yıllık değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıda, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızda yapılan çalışmalar, İş Sağlığı ve Güvenliği toplantısında değerlendirildi.

Yapılan toplantıda 2016 yılında iş sağlığı ve güvenliği kapsamında yapılan iyileştirmeler ve uygulamalar ile 2017 yılı içinde alınması gereken iş güvenliği önlemleri hakkında görüş ve önerilerde bulunuldu. Yaşar ÇİÇEK

05-01-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.