TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğünden 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Aslanoğlu  bir mesaj yayımladı. Aslanoğlu mesajında şunları söyledi:
Milli Eğitim Müdürlüğünden 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

19 Eylül 2016 tarihinde başlayan 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı, 9 Haziran 2016 tarihi itibariyle sona ermiştir. Bu eğitim-öğretim yılında da öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, idarecilerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımız oldukça yoğun ve yorucu bir süreç yaşamışlardır. Bir yıl boyunca göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyor, Tunceli eğitimine sundukları katkıdan dolayı tüm eğitim camiamıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Bilim ve Teknolojinin baş döndürücü geliştiği bilgi çağında, eğitimin önemi gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bilimde, ekonomide, kültür-sanat ve sporda varlığını ortaya koyabilecek, hayatboyu öğrenmeyi kendine ilke edinecek, sorumluluk alabilecek özgüveni yüksek mutlu bireyler yetiştirmek Tunceli eğitiminin  en önemli hedefidir. Bu hedefe ulaşmamızda en büyük pay da kuşkusuz öğretmenlerimize aittir. Saygıdeğer meslektaşlarıma, önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da göstermiş oldukları üstün başarı ve fedakarlıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Onların azimli çalışmalarından dolayı, Tunceli bu yıl da eğitimdeki başarının zirvedeki adresi olmuştur. Öğretmenlerimizin yanı sıra, öğrencilerimize, idarecilerimize, velilerimize, eğitim öğretim sınıfı çalışanlarına, yıl boyunca yaptığımız etkinliklerde bizleri destekleyen başta Tunceli Valiliği ve Tunceli Belediyesi’ne,  kamu kurumlarına ve özel sektörlerine teşekkür ediyorum.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı biterken, tüm öğretmen ve öğrencilerimize yaz tatillerini en iyi şekilde geçirmelerini dilerken, 2017-2018 Eğitim- Öğretim yılına öğretmen, öğrenci, veli ve tüm çalışanlarımızla dinlenmiş ve sağlıklı bir şekilde girmeyi temenni ederim. 

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.