TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğünden 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu  bir mesaj yayınladı. Aslanoğlu mesajında şunları söyledi:
Milli Eğitim Müdürlüğünden 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı, 8 Haziran 2018 tarihi itibariyle sona ermiştir. Bu eğitim-öğretim yılında da öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, idarecilerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımız oldukça yoğun ve yorucu bir süreç yaşamışlardır. Bir yıl boyunca göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyor, Tunceli eğitimine sundukları katkıdan dolayı tüm eğitim camiamıza teşekkür ediyorum. Yıl boyunca yaptığımız etkinliklerde bizleri maddi manevi her konuda destekleyen Tunceli Valilisi ve Tunceli Belediye Başkan Vekili Sayın Tuncay Sonel başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektörlerine şükranlarımı sunuyorum.

Bir Eğitim-Öğretim yılı daha biterken, tüm öğretmen ve öğrencilerimize yılın yorgunluğunu atacakları mutlu ve sağlıklı bir yaz tatili dilerim.

 

Mustafa Aslanoğlu

Milli Eğitim Müdürü

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.