TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Eğitime Destek Veren İş Adamına Plaket Verdi

Tunceli Merkez Atatürk Mahallesinde bulunan ve annesinin ismini verdiği Elif Güntaş İlkokulunu yapan Hayırsever İşadamı ve aynı zamanda Dersim Spor Kulüp Başkanı Erdal Güntaş’ı makamında ağırlayan Milli Eğitim Müdürü Ali Eyüpkoca, eğitime verdiği destekten dolayı kendisine teşekkür plaketi verdi.
Milli Eğitim Müdürü Eğitime Destek Veren İş Adamına Plaket Verdi

Hayırsever iş adamının yaptırdığı okulun yanı sıra her zaman eğitime katkı sunduğunu belirten Eyyüpkoca, "Dersim Spor Kulübü Başkanı ve Hayırseverimizin katkısı ile okulumuz çok daha çabuk yapıldı. Çok güzel bir okul olmuş. İnsanlar her şeye sahip olabiliyorlar. Ama önemli olan insanların öldükten sonra isimlerinin yaşaması, bunun bir de eğitim kurumu yaptırarak gerçekleştirilmesi farklı bir anlam taşıyor. Hayırseverlerimizin topluma bıraktıkları en önemli eser ise okullar. Kendisine teşekkür ediyorum dedi.

Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Hayırsever İşadamı ve aynı zamanda Dersim Spor Kulübü Başkanı Erdal Güntaş’a eğitime verdiği destekten dolayı plaket verdi. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.