TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Ortaokul Müdürleri İle Toplantı Yapıldı

Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca  başkanlığında merkez ilçe okul müdürleri ile 26-27 Kasım 2014 tarihinde 8. sınıflar Ortak Sınavları 1 sınavı ile ilgili birinci dönemin değerlendirilmesi ve ikinci dönemde yapılacak iş ve işlemler ile ilgili toplantı yapıldı. 
Milli Eğitim Müdürü Ortaokul Müdürleri İle Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, öğrenci, öğretmen devamsızlıkları, destekleme ve yetiştirme kursları, okul müdürlerinin ders denetimleri, TEOG sınavları ve okul müdürleri olarak kendi okullarında istatistik çalışmalar yapmaları hakkında bilgi verdi.

Eyyüpkoca “Okullarımızda fark yaratacak olan kişiler öncelikle okul müdürlerimizdir. Birinci dönem yapılan TEOG sınavı sonrasında ilimizin puan ortalaması geçen yıl yani 2013-2014 eğitim-öğretim yılında da 342 il ortalaması yerleştirme puanıyla Türkiye birincisi olmuştur. Bu son elde edilen başarı da var olan başarıları taçlandırmıştır diye konuştu. Öncelikle emeklerinizden dolayı sizlere, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize  teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin ortak çabasıyla gerçekleşmiştir. İnşallah ikinci dönem TEOG Sınavında da aynı başarıyı birlikte yakalayacağız. Yapacağınız bütün faaliyetlerde sizlere kolaylık ve başarılar diliyorum” dedi.

Toplantıya Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Şube Müdürü Metin Batur, Munzur Ortaokulu Müdürü Zeki Erdoğan, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Gülay Suroğlu, Hürriyet Ortaokulu Erdal Nakış, Özel Kalan Ortaokulu Müdürü Ali Rıza Ergün ve Özel Munzur Ortaokulu Müdürü Üzeyir Kandemir katıldı. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.