TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü TEOG Bilgilendirme Toplantısı Yaptı

29-30 Nisan 2015 tarihinde ilimiz merkez ve ilçeler dahilindeki tüm okullarda yapılacak olan 2. dönem TEOG bilgilendirme toplantısı yapıldı. 
Milli Eğitim Müdürü TEOG Bilgilendirme Toplantısı Yaptı

        Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca başkanlığında Şube Müdürü Satım Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, merkez Ortaokul ve ilkokul müdürlerinin katılımıyla “TEOG sınav öncesi bilgilendirme” toplantısı gerçekleştirildi.

     İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca toplantıda Ortak Sınavların güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için tedbirler alındığını; “Ortak Sınavlarda başarılarıyla adından söz ettiren ilimiz öğrencilerinin mağduriyet yaşamaması için gerekli tedbirlerin alınması konusunu belirtti.”

        Toplantının daha sonraki bölümünde sınavlardan sorumlu Şube Müdürü Satım Kaya Ortak Sınavlarla ilgili hazırlanan sunuyu katılımcılarla paylaşarak önemli hususları belirtti. Toplantının ardından katılımcılar arasında görüş alış verişinde bulunuldu. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.