TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ve Öğrenciler Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen programda Sevgi Evleri Yetiştirme  Yurdunda Koruma ve Bakım Altında Bulunan Çocuklar ile bir araya geldiler.
Milli Eğitim Müdürü ve Öğrenciler Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde düzenlenen programa Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zabit Durmuş ve Kurum çalışanları, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Şube Müdürleri Ercüment Mahmat, Satım Kaya, Dersim Anadolu Lisesi, Anadolu Lisesi idareci, öğretmenleri, öğrencileri ve aileler katıldı.

Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zabit Durmuş ve kurum kalışanları tarafından karşılanan Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, okul idareci, öğretmen, öğrencileri ve aileler Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zabit Durmuş ile bir süre görüşerek sohbet ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, beraberindeki öğretmen, öğrenci ve ailelerin ziyaretinde, Sevgi Evleri Yetiştirme  Yurdunda koruma ve bakım altında bulunan çocukları yaptıkları sohbette diğer liselerden gelen öğrenciler ile koruma ve bakım altında bulunan öğrenciler kendi aralarında kalıcı arkadaşlık aile bağlarını kurmak amacıyla bir araya gelerek tanışma ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla bir araya gelerek sohbet etmelerini sağladı.

 Koruyucu anne ve babalara yönelik eğitimler hakkında açıklama yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zabit Durmuş “İl Müdürlüğümüz bünyesinde mevcut koruyucu aile bulunmamaktadır. Ancak koruyucu aile çalışmalarımız vardır koruyucu aile olması halinde bu ailemize temel ana baba eğitimi verilmeye başlanacaktır. Durmuş, koruma altındaki çocuklara yönelik muhtelif hizmet modellerinin bulunduğunu, bu modeller içerisinde en önemlisinin koruyucu aile hizmet modeli olduğunu vurguladı.” Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.