TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Ve Müdür Yardımcılarına Milli Eğitimden Muhakkiklik Kursu

Tunceli merkez ve ilçelerinde görev yapan okul/kurum müdürü ve müdür yardımcılarına soruşturma teknikleri ve muhakkiklik kursu verildi.
Müdür Ve Müdür Yardımcılarına Milli Eğitimden Muhakkiklik Kursu

İlimiz Merkez ve İlçelerde görev yapan daha önce Soruşturma Teknikleri ve Muhakkiklik Eğitimi seminerini almamış olan İl/İlçe Şube Müdürleri ile Okul ve Kurum Müdürlerine yönelik, Soruşturma Teknikleri ve Muhakkiklik Eğitimi Semineri 07-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Tunceli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. 

Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Baş Müfettişi Mehmet Özkan, Bakanlık Maarif Müfettişleri Murat Bilir ve Emrah Koran, tarafından soruşturma teknikleri ve muhakkiklik kursu verildi.

30 saatlik kursun ardından gerçekleştirilen sertifika töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, Devlet Memurluğunun olmazsa olmazlarından birinin Muhakkiklik olduğunu söyledi. Muhakkiklige zaman zaman ihtiyaç duyulduğunu belirten Aslanoğlu, “Bu konuda idarecilerimizin yetişmeleri gerekiyor. Meslek hayatımın büyük bölümünü idarecilikle geçti. Hiçbir zaman bilmediğimiz bir konuda ben bunu nasıl olsa yaparım demek yerine bilen bir arkadaşımızdan yardım almayı tercih etmeliyiz. Böylelikle en doğrusunu öğrenip en doğrusunu yapma imkanı bulacağız” dedi. Yaşar ÇİÇEK

11-05-201811-05-201811-05-201811-05-201811-05-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.