TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenci Konseyinden Geyiksuyu Köyü Öğrencilerine Giyim Yardım

Tunceli Merkeze bağlı Geyiksuyu Köyünde Tunceli Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından 10 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.
Öğrenci Konseyinden Geyiksuyu Köyü Öğrencilerine Giyim Yardım

        Tunceli Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Ferhat Güven, üniversite öğrencisi Derya Irmak tarafından daha önce merkez Burmageçit Köyü İlkokulu, Pertek Pınarlar Gaziosmanpaşa İlkokulu ve Merkez Geyiksuyu Köyleri okullarındaki öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması için yardım malzemesi dağıtımı yapıldı. Öğrencilere götürülen giyimler Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Tunceli Üniversitesi Öğrenci Konseyi, okulun öğretmenleri Murat Koparan ve Yıldırım Kağan Çelik  tarafından öğrencilere kıyafetleri giydirildi. Giyim yardımı ile ilgili olarak Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca "Onlar mutlu olunca bizler de mutlu oluyoruz onların yüzleri gülünce, bizim de yüzümüz gülüyor" diyerek yapılan yardımdan dolayı teşekkür etti. Eyyüpkoca, inşallah yeni yapılan okulu önümüzdeki hafta tamamlayarak kış başlamadan çocuklarımızı bu barakadan kurtarıp modern bir okul binasında eğitimlerine başlayacaklar dedi.

            Öğrencilere kazak, süveter, pantolon ve etek yardımı yapıldı. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.