TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘Öğrenciler AB’yi Öğreniyor’ Projesi Son Buldu

“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” Projesi  Milli Eğitim Bakanlığı, Avrupa Birliği (AB) ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlükleri Ar-Ge Birimleri tarafından hayata geçirilmiştir. Öğrencilerin ‘AB’yi Öğreniyor: Ortak Değerler, Temel Haklar ve Politikalar Teknik Destek Projesi Türkiye’ kapsamında 10-18 yaş aralığı öğrencilerin AB değerleri, politikaları ve temel haklara yönelik uygulamaları konusunda yüksek düzeyde bilgi sahibi olmaları amaçlandı. 
‘Öğrenciler AB’yi Öğreniyor’ Projesi Son Buldu

Proje 25 Aralık 2016 itibari ile sonuçlandı. Biten proje sonrası Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde projeye katılan ve dereceye giren öğrenciler, okul idarecileri ile bir araya geldi. Proje süreci ve sonuçları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Öğrencilerimiz İçin hazırlanan “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” Projesi 2016 katalogları AR-GE’den sorumlu Şube Müdürü Baran Cengiz tarafından öğrencilere dağıtıldı. 

27-04-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.