TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler İstedi, Üst Geçidin İnşaatına Başlandı

Öğrencilerimizin daha güvenli bir şekilde okullarına ulaşabilmeleri için Munzur Ortaokulu’nun önüne üst geçit yaptırılıyor. 
Öğrenciler İstedi, Üst Geçidin İnşaatına Başlandı

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, her hafta yaptığı okul ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz hafta Munzur Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Ziyaret sırasında öğrenci, öğretmen ve velilerimizin okulun önüne üst geçit yapılmasını istemeleri üzerine Vali Sonel harekete geçti. Sonel’in Karayolları Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile görüşmesiyle sorunun çözülmesi için ilk adım atıldı ve üst geçidin inşaatına başlandı.  

Öğrenci, öğretmen ve velilerin talebi üzerine yapılan görüşmeler sonrasında üst geçidin inşaatına başlandığını söyleyen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, “Öğrencilerimizin güvenliği için Munzur Ortaokulu’nun önüne üst geçit yaptırılıyor. Her hafta yaptığımız okul ziyaretleri kapsamında Munzur Ortaokulu’nu ziyaret ettik. Bu sırada öğrenci öğretmen ve velilerimizin üst geçit talebi üzerine Karayolları Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile görüşüp sorunu çözdük. Bugün üst geçidin inşaatına başlandı. İlimize hayırlı olsun.”

Munzur Ortaokulu önünde düzenlenen Üst Geçit temel atma törenine Vali Yardımcısı Selçuk Yosunkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Elaldı, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, Karayolları 86 Şube Şefi Saniye Kaya, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Yaşar ÇİÇEK

25-09-201825-09-201825-09-201825-09-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.