TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

Tunceli´de mayıs ayında yapılan Türkiye Rafting Şampiyonası´nda derece elde ederek milli takıma seçilen 4 Tuncelili sporcu, Türkiye´yi temsil edecekleri İtalya´daki Dünya Rafting Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor.
ÖĞRENCİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

Dünya Rafting Şampiyonası´na sporcuları hazırlayan Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Organizasyon Kurulu Üyesi / ilimiz Hürriyet Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Gülseren Toka ve rafting antrenörü Ali Ekrem Canpolat da Tunceli´de rafting kız takımıyla yakından ilgilenerek ilimizin ve ülkemizin en iyi şekilde temsil edilmesi için yoğun çalışmalarını sürdürüyor.

Tunceli Valimiz ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Tuncay Sonel’e eğitimin her mecrasında olduğu gibi okul sporlarına ve okullarımızdan yetişen milli sporcularımıza sunmuş oldukları katkı ve desteklerden dolayı şükranlarımızı arz ederiz.

20-25 Temmuz tarihleri arasında İtalya’da yapılacak olan şampiyonaya katılacak temsilcilerimizden Gözde Aksoy, Tijda Yeşil ve Deniz Dinler’in öğrencilerimiz olmasının haklı gururunu yaşıyor, kendilerine başarılar dileriz.

 

 20-07-201820-07-201820-07-2018

Haber ayrıntıları için aşağıdaki linklerden detaylı bilgi alınabilmektedir:

http://www.trthaber.com/haber/yasam/tuncelili-raftingci-kizlar-dunya-sampiyonasina-hazirlaniyor-375948.html

https://www.ntv.com.tr/video/turkiye/munzurun-kizlari-italya-yolunda,yrAS9oTwl0m7F66JFa3JBg

https://www.haberturk.com/video/spor/izle/munzurdan-italya-ya/515626

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.