TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimize Satranç Takımı Hediye Edildi

Öğrencilerimizin kişisel gelişimine destek olmak maksadı ile Valilik ve Belediyemizin iş birliğinde yürütülen ortak projeler kapsamında öğrencilerimize destek olunmaya devam ediliyor. Proje kapsamında İl genelinde 6 bin ilkokul ve ortaokul öğrencimize özel hazırlanmış rulo kutular içerisinde satranç takımı armağan edildi. Öğrencilerimizin zekâ gelişimi ve yarıyıl tatilini iyi değerlendirmesi amacı ile gerçekleştirilen projemizde tatil öncesinde tüm öğrencilerimize Valimiz Tuncay Sonel’ in armağanları ulaştırıldı.
Öğrencilerimize Satranç Takımı Hediye Edildi

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, haftalık okul ziyaretleri kapsamında öğrencilerle bir araya geldiği Şehit Nurgül Bayram Aladağ İlkokulu öğrencilerimize satranç armağan etti.

Satranç dağıtımında ‘öncelikle sizleri yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Ailenize de sevgi ve selamlarımı iletmenizi istiyorum. Bizler tüm Tunceli Ailesi olarak Devletimizin imkânlarını ve hayırsever dostlarımızın destekleriyle ve ailelerinizin özverisiyle sizleri geleceğe hazırlamak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Her türlü alanda sizlere olan desteğimiz devam edecektir. Kapımız sizlere her daim açıktır’ dedi.

Satranç takımlarını alan çocuklarımızın sevinçleri görülmeye değerdi.

20-01-201820-01-201820-01-201820-01-201820-01-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.