TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Bazlı Bütçe Toplantısı Yapıldı

Temel Eğitim Okul Müdürlüklerinin bütçeleme işlemlerinde yetki ve sorumluluklarını artırılması, kaynakların daha etkin ve verimli kullanımı ve tasarruf tedbirlerine uymalarının sağlanması ile ilgili toplantı yapıldı.
Okul Bazlı Bütçe Toplantısı Yapıldı

Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda Milli Eğitim Şube Müdürü Baran Cengiz başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri, merkezde bulunan temel eğitim okul müdürleri ve yedi ilçe temel eğitim okulları idarecilerinin katılımıyla düzenlenen Okul Bazlı Bütçe Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Temel Eğitim Okul Müdürlüklerinin bütçeleme işlemlerinde yetki ve sorumluluklarını artırılması, kaynakların daha etkin ve verimli kullanımı ve tasarruf tedbirlerine uymalarının sağlanması, bu sayede ilçe, okul ve ülke geneli tüketim miktarları ve istatistiki bilgilerinin sağlıklı bir şekilde elde edilmesi amacıyla; İlimiz Merkeze bağlı anaokulu, ilkokul ve ortaokulların 03-2 tüketime yönelik mal ve malzeme alımları harcama kalemindeki giderlerinde kullanılacak ödeneğin MEBBİS tabanlı temel eğitim ödenek modülü ile  okul bazlı bütçe uygulama sistemindeki uygulama ve karşılaşılan sorunları gidermek amacı ile MEBBİS veri girişleri yapan personele (Yönetici veya memur) Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şube Müdürü Baran Cengiz tarafından eğitim verildi. Yaşar ÇİÇEK

27-04-201727-04-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.