TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Arası Düzenlenen Satranç Turnuvası Sona Erdi

Tunceli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen okul sporları satranç il birinciliği turnuvası sona erdi.
Okullar Arası Düzenlenen Satranç Turnuvası Sona Erdi

             İlimizde okullar arası düzenlenen satranç turnuva 13-14-15 Nisan 2015 tarihlerinde Tunceli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen okul sporları satranç il birinciliği turnuvası 4 kategoride düzenlenmiş olup, 3 gün sürmüştür. Turnuvaya il merkezinden, Pertek ve Hozat İlçelerinden bazı okullar katıldı.  Katılımın yoğun olduğu turnuva centilmenlik içinde geçti. Turnuva sonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Salonunda ödül töreni düzenlendi.

        Yunus Emre Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen okullar arası satranç turnuvasına İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Mustafa Kılınç, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Arslan, okul müdürleri, hakemler ve veliler katıldı. Katılımcılar tarafından dereceye girenlere madalya ve çeşitli ödüller verildi. Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca yaptığı konuşmada “sevgili öğrencilerimizi kutluyor ve emeği geçen antrenör, öğretmenlerimiz, okul müdürlerine öğrencilerini yalnız bırakmayan velilerimize ayrıca yarışmanın organizasyonunu yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline ve Satranç İl Temsilcisi ve turnuva hakemlerine teşekkür ederim dedi.” Yaşar ÇİÇEK

 

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.