TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Umudum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinden Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret

Özel Umudum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Nejla Ergün, Zihinsel Engelliler Öğretmeni Engin Aşam, öğrenci velisi Hülya Özdemir ve öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’yı makamında ziyaret ettiler.
Özel Umudum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinden Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret

Engelli Çocuklarımızı karşılayan  Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirerek çocuklarımıza ikramda bulundu. Kurucu Müdür Nejla Ergün ve öğrenci velisinden kurumun çalışmaları, eğitimler ve engelli vatandaşlarımız hakkında detaylı bir bilgi alan Eyyüpkoca, her türlü imkan ve olanakların kullanılarak engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıracak, hayata daha iyi tutunabilmeleri adına gerekli  hizmetlerin yapılması için sadece  resmi günlerde değil her zaman gereken önemin ve titizliğin gösterilmesi gerektiğini belirtti.

Özel Umudum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yönetici ve engelli çocuklarımızın ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca kendilerine teşekkür etti. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.