TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pertek Anadolu İmam Hatip Lisesi Uygulama Mescidi Açılışı Yapıldı

limiz Pertek Anadolu İmam Hatip Lisesi “Şehit Muhammed Kuzu Uygulama Mescidi” açılış töreni gerçekleştirildi.
Pertek Anadolu İmam Hatip Lisesi Uygulama Mescidi Açılışı Yapıldı

Pertek Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde düzenlenen açılış programına İlçe Kaymakamı Arif Gül, Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, İl Müftüsü Aşır Durgun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abuzer Pişkin, İlçe Müftüsü Yunus Bolluk,  Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, vatandaş ve öğrenciler katıldı.

Mescidin açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, “TUİMDER´in talebi, Tunceli Valisi Sayın Tuncay Sonel´in destek ve talimatlarıyla okulumuzun uygulama mescidinin yapım çalışmaları tamamlandı. Uygulama mescitleri öğrencilerimizin mesleki ve manevi gelişimleri açısından büyük öneme sahiptir. Bu yüzden mescit binamız bizi hem gururlandırıyor hem sevindiriyor. Mescidimiz öğrencilerimizin ve halkımızın hizmetine sunulmuştur. Destek ve katkılarından dolayı Valimiz Sayın Tuncay Sonel´e teşekkürlerimizi arz ederiz dedi.” İl Milli Eğitim Müdürü Aslanoğlu, Mescidimiz okulumuza ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı oisun dedi. Yaşar ÇİÇEK

24-12-201824-12-201824-12-201824-12-201824-12-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.