TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SGK Obezite ve Diyabeti Anlattı

Tunceli SGK ve Milli Eğitim Müdürlüğü Koordineli  Diyabet ve Obezite rahatsızlıkları konulu Özel Kalan Ortaokulu’nda 6 ve 7. sınıf öğrencilerine  bilgilendirme toplantısı yapıldı.
SGK Obezite ve Diyabeti Anlattı

        Özel Kalan İlkokulu çok amaçlı salonunda düzenlenen obezite ve diyabet programına SGK İl Müdürü Tahir Cevher, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Okulun Kurucu Müdürü Ali Söylemez, Okul Müdürü Ali Rıza Ergün, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Programda bir konuşma yapan SGK İl Müdürü Tahir Cevher, “Güven ile sağlıklı yaşam, diyabet ve obezite ile mücadele konularında bilgilerini öğrenciler ile paylaşan Cevher, nerdeyse tüm dünya’nın sorunu haline gelen diyabet ve obezite rahatsızlıkları hakkında, öğrencileri bilgilendirdi.

       Okul Müdürü Ali Rıza Ergün, yetkililer tarafından gerçekleştirilen ziyaret ve bilgilendirmelerden dolayı memnuniyetini dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Program sonunda güven ile sağlıklı yaşam, obezite ve diyabet konularını içeren CD ve dergiler öğrencilere dağıtıldı. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.