TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sıfır Atık” Projesi Protokolü İmzalandı

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü arasında çevre eğitimi yapılması için protokol imzalandı.
“Sıfır Atık” Projesi Protokolü İmzalandı

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Hanımefendi Emine Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Sıfır Atık Projesi ilimizde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü arasındaki ortak çalışmalar ile eğitim-öğretim faaliyetleri ve işbirliğini kapsamakta olan protokol imzalandı.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak,   Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile “Çevre Eğitimi” konusunda protokol imzaladık. Okullarımızda öğrencilerimize  çevre bilincini kazandırmak, çevre konusuna duyarlı nesiller yetiştirmek için çalışmalar yapacağız. Bu ortaklığımız geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize hayırlı olsun dedi.

Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen protokol törenine Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Önder Yurdakul, Çevre Mühendisleri Sinem Öztürk, Engin Gökmen ve Ar Ge Biriminde Seda Öz katıldı. Yaşar ÇİÇEK

08-03-201808-03-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.