TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Stajyer Öğretmenlere Ab Projeleri ve E-Twinning Eğitimi

İlimizde bulunan tüm stajyer öğretmenlere yönelik olarak 31/03/2016 tarihinde Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Ar-Ge Projeler Ekip Üyesi ve e-Twinning Tunceli Koordinatörü Ogün DOĞAN tarafından Erasmus+ projeleri ve e-Twinning hakkında bilgilendirilme sunumu yapıldı.
Stajyer Öğretmenlere Ab Projeleri ve E-Twinning Eğitimi

Toplantıda, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunan e_twinning’in Türkiye’nin de içinde bulunduğu 158063 okul, 371968 öğretmen ve 48500 projenin yer aldığı oldukça geniş ve işlevsel bir platform olduğu, Erasmus+ projeleri için ise önemli bir kaynak oluşturduğu ifadeleri yer aldı.  Böylece meslek hayatına yeni başlayan öğretmenlerimizin ERASMUS+ ve e-Twinning ile tanışmaları sağlanarak ileriki meslek yaşantılarında daha verimli eğitim-öğretim oluşturmalarına,  kendi kişisel gelişimlerine ve öğrencilerinin gelişimlerine katkıda bulunulmuştur.

05-04-201605-04-2016

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.