TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Stratejik Plan Bilgilendirme Toplantısı

2015- 2019 Stratejik Planlama Çalışmaları ve “Bu Benim Eserim” Proje Yarışması Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Stratejik Plan Bilgilendirme Toplantısı

        Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızın hazırlayacakları 2015- 2019 Stratejik Planı ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yalçın Fırat başkanlığında Dersim Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya merkez ve 7 ilçe okul ve kurum müdürleri ile stratejik plan ekibinde görevli bir öğretmen katıldı.

        Milli Eğitim Müdür yardımcısı Yalçın Fırat’ın stratejik planlamanın önemine vurgu yaptığı açılış konuşmasından sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminden Bilal Güçer ve Mehmet Ateş tarafından stratejik plan hazırlık süreciyle ilgili bilgiler sunum eşliğinde verildi.

       Toplantıya katılan ortaokul müdürlerine ise bu yıl onuncusu düzenlenen “Bu Benim Eserim” proje yarışması ile ilgili bilgilendirme yapılarak, proje çalışmalarının öğrencilerimizin araştırmacı yönlerini geliştireceği, bu nedenle okullarda konuyla ilgili duyuru ve danışmanlık hizmetlerinin yapılması gerektiği belirtildi. Soru-cevap bölümünün ardından bilgilendirme toplantısı sona erdi. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.