TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Stres, Motivasyon, Strateji / Sınava Hazırlanan Anne-Baba / Etkili İletişim Seminerleri başladı…

       Müdürlüğümüz AR-GE Birimi tarafından düzenlenen Stres, Motivasyon, Strateji / Sınava Hazırlanan Anne-Baba / Etkili İletişim Seminerleri 04.05.2015 tarihinden itibaren başladı. İl merkezindeki liseler ve ortaokullara yönelik Eğitim Uzmanı Gökhan Barış Altıkat tarafından Stres, Motivasyon, Strateji seminerleri verilmektedir. Liselerde öğrenim görmekte olan 12., 11., 10. Ve 9. sınıf öğrencileri ile ortaokul öğrencileri verilen eğitime yoğun ilgi gösterdi.
Stres, Motivasyon, Strateji / Sınava Hazırlanan Anne-Baba / Etkili İletişim Seminerleri başladı…

         Hayatı anlamlandırmanın önemine vurgu yapılan seminerlerde, öğrencilerin değişimi kendilerinden başlatmaları gerektiği ve hedeflerine ulaşmak için, yaşadıkları stresi nasıl azaltacakları anlatıldı.  Yüksek motivasyon teknikleri ile öğrencilerin sınavlarda nasıl başarılı olacakları eğlenceli bir atmosferde dinleyicilere aktarıldı.

         Seminerin gelecek haftaki bölümlerinde ise öğretmenlere Halk Eğitim Merkezinde Etkili İletişim, Mesleki Tükenmişlik ve öğrenci velilerine yönelik, Sınava Hazırlanan Anne-Baba, Aile İçi İletişim seminerler düzenlenecektir. 

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.