TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tadilatı Biten Geyiksuyu Köyü İlkokulu Eğitim-Öğretime Açıldı

Tunceli Merkeze bağlı, Geyiksuyu Köyü İlkokulu İl Özel İdaresi tarafından yapılan ihale sonucundan başlatılan ve yaz boyunca yürütülen tadilat çalışmaları tamamlanan köy okulu düzenlenen törenle eğitim-öğretime açıldı.
Tadilatı Biten Geyiksuyu Köyü İlkokulu Eğitim-Öğretime Açıldı

Törene İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Müdür Yardımcısı Yalçın Fırat, Şube Müdürü Vahap Doğan, Tunceli Öğretmenevi Müdürü Alaattin Özçelik, okul müdür yetkili öğretmeni Murat Koparan, Köy Muhtarı Haydar Zeytin, Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ve köy halkı katıldı.

Yeni görünümüyle öğrencilerine kapılarını açan okullarına gelen öğrencilerin sevinçleri gözlerinden okundu. Okulun açılış töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Geyiksuyu Köyüne göstermiş oldukları ilgi ve destekten dolayı Tunceli’den öğrenciler için beraberlerinde getirdikleri hediyeler için Gürbüzler Kırtasiye yetkilisine, Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Birimine, köy muhtarlığına ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Eyyüpkoca, geleceğin teminatları olan miniklerin çağın gereklerine uygun eğitim-öğretim görmeleri amacıyla mevcut imkânlar dâhilinde tüm çalışmalar yapılarak okulumuzu eski baraka halinden bu seviyeye getirdiklerini ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından okulun açılışı yapıldı. Açılış kurdelesini İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca ile minik öğrenciler kesti. Açılışın ardından okul gezildi. Okulun eski ve yeni hali resimlerle sınıf panoda gösterildi. Tören okul tarafından hazırlanan yiyecek ikramıyla son buldu. Yaşar ÇİÇEK

 

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.