TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitim Kursunda Başarı Belgesi Verildi

İlimize ilk defa atanan stajyer öğretmen ve personele verilen “Temel Eğitim Kursu”nu başarıyla tamamlayan 46 kişi başarı belgelerini İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’nın elinden aldılar.
Temel Eğitim Kursunda Başarı Belgesi Verildi

Aday öğretmen ve memurlara yönelik 29 Kasım2014-08 Aralık 2014 tarihleri arasında ilimiz Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda yapılacak olan Temel Eğitim Kursu sertifika töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca,Maarif Müfettişleri Başakanı Zülküf Darcan, Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Mehmet Arslan, Şube Müdürü Vahap Doğan, stajyer öğretmen ve personelin katılımlarıyla gerçekleşti.

Halk Eğitimi Merkezi Salonunda yapılan Temel Eğitim sınavı sonunda düzenlenen belge dağıtım töreninde stajyer öğretmenlerin ve aday memurların yetiştirilmesi programında mesleğe yeni başlayan öğretmenlerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu ifade ederek, “Mesleğinizi yaparken heyecanınızı hiçbir zaman kaybetmeyin. Öğrencilerinizi sevin, onların iyi birer vatandaş olarak yetişmesi için elinizden gelen katkıyı sağlayın. Görev yaptığınız okullardaki deneyimli öğretmenlerin tecrübelerinden mutlaka yararlanın. Sadece teorik eğitimde değil; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de öğrencilerinizin en iyi şekilde yetişmesi noktasında onları ilgi duydukları alanlara yönlendirin. Mesleğinizde başarılı olabilmek için de kendinizi sürekli yenileyin ve geliştirin” dedi. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.