TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tunceli Halk Bankası Şubesi, Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı Okul ve Kurum Müdürlerine Kahvaltı Düzenledi.

Tunceli’ye yeni atanan Halk Bank Tunceli Şube Müdürü Burçin Hızlı Kahraman Tunceli’de görev yapan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurum müdürleriyle tanışmak üzere kahvaltıda bir araya geldiler.
Tunceli Halk Bankası Şubesi, Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı Okul ve Kurum Müdürlerine Kahvaltı Düzenledi.

Tunceli Halk Bank Şubesi Müdürü Burçin Hızlı Kahraman’ın girişimleri ile okul ve kurum yöneticileri kahvaltıda bir araya geldi. Kahve Arası Kafeteryada düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, Halk Bank Tunceli Şube Müdürü Burçin Hızlı Kahraman,  okul ve kurum yöneticileri ve Halk Bankası yöneticileri katıldı.

Halk Bankası Müdürü Burçin Hızlı Kahraman da böyle güzide bir ile atanmaktan dolayı şanslı olduğumu belirteyim dedi. Bizde bu ilde çalışan eğitimcilerin her zaman yanında olacağımızı ve onlara yardımcı olmaktan mutluluk duyacağını söyledi. 

Kahvaltıda bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu,  Halk Bankası yöneticilerinin okul ve kurum yöneticilerimiz aracılığıyla tüm eğitim personelinin her zaman yanlarında ve yardımcı olacaklarını söylemelerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek, böyle bir günde bir arada olmamız bizi mutlu etti.Yaşar ÇİÇEK

 

13-10-201713-10-201713-10-201713-10-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.