TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğünde (TYP) Kura Çekenler İşe Başladı

Tunceli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında Toplum Yararına Program (TYP) seçmeleri yapıldı.
Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğünde (TYP) Kura Çekenler  İşe Başladı

Munzur Ortaokulu Toplantı Salonu´nda yapılan okullarımızda Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamında çalışacak olan geçici süreli personeller  kura ile belirlendi.

Milli Eğitim Şube Müdürü Gıyasettin Topuz, yaptığı açıklamada, (TYP) kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullara 185 kişi alınacağını söyledi.Bu yıl 2. kez projelendirdiğimiz program ile okullarımızın temizlik ve hijyen ihtiyacı büyük ölçüde karşılanmış olacaktır.  Projenin gerçekleşmesinde bizden yardımını esirgemeyen başta Tunceli Valisi Sayın Tuncay Sonel, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Aslanoğlu, Tunceli İŞKUR İl Müdürü Özdemir Aktaş,  projenin teknik çalışmalarını yürüten ve projede emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyorum.  Burada kurada çıkan personellerimize başarılar diliyorum." şeklinde konuştu. Yaşar ÇİÇEK

10-07-201810-07-201810-07-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.