TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tunceli Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca Çemişgezek ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

         Tunceli Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı’yı makamında ziyaret etti. Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, İlçede devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında konuklarına bilgi verdi.
Tunceli Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca Çemişgezek ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

        Geçtiğimiz gün Elazığ’da meydana gelen Trafik kazasında yakınlarını kaybeden, Özçelik ve Ünsalan ailelerine taziye ziyaretinde bulunan konuklar ailelere üzüntülerini belirterek başsağlığı dilediler.

         Ziyaret kapsamında ayrıca İstiklal İlkokulu/Ortaokulu ziyaret edilerek İlçedeki eğitim durumu ve faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

      İlçede merkezinde bulunan tarihi Tağar Köprüsünün görülmesinin ardından, Çemişgezek Kaymakamlığı tarafından eski feribot iskelesinde Sosyal alana dönüştürülmesi için çalışmaları başlatılan alan gezildi.  Çemişgezek Kaymakamı Soner kırlı burada proje hakkında konuklarına bilgi verdi.

       Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’nın Çemişgezek’te ki ziyaretlerine, Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı ile birlikte Garnizon Komutanı İbrahim Uğur Savaşeri, Emniyet Amiri Yunus Erdem Öre, ilçe Milli Eğitim Müdürü Arif Kemal Şamat ve Milli Eğitim Şube Müdürü Gökmen Aksakal’da refakat etti.

        Akşam saatlerinde ilçeden ayrılan Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’nın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, ziyaretlerinden ötürü konuklarına teşekkür etti. Yaşar ÇİÇEK

 

 

 

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.