TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tunceli´de Çocuklarla ve Ergenlerle Psikolojik Danışma ve Terapi Eğitimi

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Fırat Kalkınma Ajansı işbirliği ile Tunceli Rehberlik ve Araştırma Merkezi koordinatörlüğünde, il genelindeki tüm resmi/özel okul ve kurumlarda görev yapan Rehberlik Öğretmenlerinin psikolojik danışma becerilerinin arttırılması amacıyla oluşturulan bir proje kapsamında 02-03-04 Kasım 2018 tarihlerinde Tunceli Merkez Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümü öğretim üyesi Dr. Öğr. Ü. Elif Akdağ Göçek tarafından “Çocuklarla ve Ergenlerle Psikolojik Danışma ve Terapi Eğitimi " gerçekleştirildi. 
Tunceli´de Çocuklarla ve Ergenlerle Psikolojik Danışma ve Terapi Eğitimi

Eğitim çalışmasına ilişkin bilgi veren proje yetkilisi Tunceli Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Koray Yıldırım: “Fırat Kalkınma Ajansı işbirliği ile ilimizdeki Rehberlik öğretmenlerinin mesleki gelişimlerine katkı sunmak ve böylelikle bilimsel gelişmeler ışığında onların bilgilerinin güncellenmesini sağlamak amacıyla ilimizde bir eğitim etkinliği daha gerçekleştirmiş olduk. Bundan sonraki süreçte de farklı konularda başka projeleri devam ettirmek istiyoruz. Projemizi gerçekleştirirken verdiği desteklerden ötürü Sayın Valimiz Tuncay Sonel’e, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Aslanoğlu’na, Fırat Kalkınma Ajansı’na teşekkür ederiz.”  dedi. Yaşar ÇİÇEK

07-11-201807-11-201807-11-201807-11-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.