TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tunceli’de Karne Töreni

         Tunceli’de 10 bin 874 öğrenci, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında eğitimlerini tamamlayan öğrenciler karnelerini, Vali Vekili Olgun Öner’in elinden aldılar.
Tunceli’de Karne Töreni

           Şehit Nurgül Bayram Aladağ İlkokulunda düzenlenen karne törenine, Vali Vekili Olgun Öner, Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Batur, Okul Müdürü Nazım Özkan, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı.

Şehit Nurgül Bayram Aladağ İlkokulunda düzenlenen Karne dağıtımından önce kısa bir konuşma yapan Vali Vekili Öner, öğrencilerin yoğun bir dönem geçirdiklerini belirterek, yaz tatilinde dinlenme ve boş zamanlarını okuyarak değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu. Öner’in konuşmasının ardından öğrencilere karneleri dağıtıldı.

           Tunceli Vali Vekili Olgun Öner, öğrencilere tatillerini iyi değerlendirmelerini ve bol bol kitap okumalarını da tavsiye etti. Karne dağıtım töreninin ardından öğretmenler odasına geçen Vali Vekili Öner, burada da öğretmenler ile bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.